• ۰۴۱-۳۶۶۷۷۸۸۰

سرور مجازی هتزنر

توسط mrnetwork


آخرین بروز رسانی اسفند ۱۵, ۱۳۹۵


سرور مجازی هتزنر
سرور مجازی هتزنرReviewed by حامد شیروانی on Jan 1Rating: 5.0سرور مجازی هتزنرمنابع اختصاصی سرور مجازی هتزنر را فقط از فایرسرور بخواهید

چرا فایرسرور را باید انتخاب کنیم؟

 

chek-tikمانیتورینگ ۲۴ ساعته ی سرور شما

chek-tikپایداری سرویس ها ۹۹٫۹% می باشد

chek-tikسرویس‌دهی آنلاین و پشتیبانی فنی، سریع و قابل قبول

chek-tikجذب و خدمات دهی به مشتریان متعدد از سراسر کشور

chek-tikارائه سرویس‌های بروز و خدمات متنوع و گسترده

 

دیتاسنتر هتزنر یکی از دیتاسنتر های نام آور کشور آلمان است

درباره ی دیتاسنتر هتزنر (Hetnzner)

 

آقای مارتین هتزنر مالک اصلی شرکت Hetzner Online است.فعالیت این شرکت در سال ۱۹۹۷ با هدف ارائه خدمات حرفه ای میزبانی وب و مرکز داده (دیتاسنتر) در آلمان آغاز شد.ترکیبی از تکنولوژی پایدار، هزینه سرویس جذاب و انعطاف پذیر شرکت هتزنر آلمان را در دو سطح ملی (آلمان) و بین الملل مطرح کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های سرور مجازی هتزنر آلمان میزان ترانسفر ماهیانه “نا محدود” است.


cloud-server

سرور مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟

 

سرور مجازی یا(Virtual Private Server(VPS سرور هایی هستند که به صورت نرم افزاری بر روی سرور های حقیقی قرار می گیرد و موجب کاهش هزینه خواهد شد. یکی از کاربرد های این نوع سرور ها این است که اگر نیاز داشته باشیم برنامه ای را اجرا کنیم که لازم باشد به طور دائم اجرا شود و سیستم خاموش نشود می توان از این سرور ها استفاده کرد. هر کدام از سرور های مجازی که روی سرور اصلی ایجاد می شوند کاملا به طور جداگانه عمل می کنند و حتی به طور جداگانه قابلیت ریبوت کردن دارند و هیچ ربطی به یکدیگر ندارند.

 

 

تفاوت VDS و VPS در چیست؟

dedicated-server-advantages

همانطور که از اسم VDS معلوم است (Virtual Dedicated Server) سرور مجازی اختصاصی یعنی یک سرور مجازی با منابع اختصاصی و هسته های پردازشگر اختصاصی ولی در VPS که به معنای (Virtual Private Server) سرور مجازی اشتراکی می باشد که در این حالت هسته های پرداشگر و سایر منابع به صورتی اشتراکی ما بین کاربران اختصاص داده شده است.در نتیجه سرور های مجازی اختصاصی (Virtual Dedicated Server) دارای قدرت پردازش بیشتری می باشند.

buy

سرور مجازی اختصاصی هتزنر و سرور مجازی هتزنر

 


جستجو در بلاگ

دسته بندی های بلاگ

برای دریافت بروزترین تعرفه ها ایمیل خود را وارد نمایید.