• ۰۴۱-۳۶۶۷۷۸۸۰

سرور مجازی هتزنر

توسط mrnetwork


آخرین بروز رسانی بهمن ۴, ۱۳۹۵


سرور مجازی هتزنر

چرا فایرسرور را باید انتخاب کنیم؟

 

chek-tikمانیتورینگ 24 ساعته ی سرور شما

chek-tikپایداری سرویس ها 99.9% می باشد

chek-tikسرویس‌دهی آنلاین و پشتیبانی فنی، سریع و قابل قبول

chek-tikجذب و خدمات دهی به مشتریان متعدد از سراسر کشور

chek-tikارائه سرویس‌های بروز و خدمات متنوع و گسترده

 

دیتاسنتر هتزنر یکی از دیتاسنتر های نام آور کشور آلمان است

درباره ی دیتاسنتر هتزنر (Hetnzner)

 

آقاي مارتين هتزنر مالک اصلي شرکت Hetzner Online است.فعاليت اين شرکت در سال 1997 با هدف ارائه خدمات حرفه اي ميزباني وب و مرکز داده (ديتاسنتر) در آلمان آغاز شد.ترکيبي از تکنولوژي پايدار، هزينه سرويس جذاب و انعطاف پذير شرکت هتزنر آلمان را در دو سطح ملي (آلمان) و بين الملل مطرح کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های سرور مجازی هتزنر آلمان میزان ترانسفر ماهیانه “نا محدود” است.


cloud-server

سرور مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟

 

سرور مجازی یا(Virtual Private Server(VPS سرور هایی هستند که به صورت نرم افزاری بر روی سرور های حقیقی قرار می گیرد و موجب کاهش هزینه خواهد شد. یکی از کاربرد های این نوع سرور ها این است که اگر نیاز داشته باشیم برنامه ای را اجرا کنیم که لازم باشد به طور دائم اجرا شود و سیستم خاموش نشود می توان از این سرور ها استفاده کرد. هر کدام از سرور های مجازی که روی سرور اصلی ایجاد می شوند کاملا به طور جداگانه عمل می کنند و حتی به طور جداگانه قابلیت ریبوت کردن دارند و هیچ ربطی به یکدیگر ندارند.

 

 

تفاوت VDS و VPS در چیست؟

dedicated-server-advantages

همانطور که از اسم VDS معلوم است (Virtual Dedicated Server) سرور مجازی اختصاصی یعنی یک سرور مجازی با منابع اختصاصی و هسته های پردازشگر اختصاصی ولی در VPS که به معنای (Virtual Private Server) سرور مجازی اشتراکی می باشد که در این حالت هسته های پرداشگر و سایر منابع به صورتی اشتراکی ما بین کاربران اختصاص داده شده است.در نتیجه سرور های مجازی اختصاصی (Virtual Dedicated Server) دارای قدرت پردازش بیشتری می باشند.

buy

سرور مجازی اختصاصی هتزنر و سرور مجازی هتزنر

 


جستجو در بلاگ

دسته بندی های بلاگ

برای دریافت بروزترین تعرفه ها ایمیل خود را وارد نمایید.